1ST INTERNATIONAL VARICELLA ZOSTER SYMPOSIUM 1-3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

Friday 18 June 2021
1st  International Varicella Zoster Symposium  1-3 Ιουλίου 2021

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Ερευνητικό Πανεπιστημιακό Ινστιτούτο- ΕΠΙΚΝΠΙ σε συνεργασία με την PENTA –Child Health Institute διοργανώνουν το VIRTUAL – 1st  International Varicella Zoster Symposium  1-3 Ιουλίου 2021.

Στο Συμπόσιο έχουν ήδη επιβεβαιώσει την συμμετοχή τους επιστήμονες διεθνούς κύρους από όλο τον κόσμο με σκοπό να ανταλλάξουν απόψεις και να συγγράψουν ένα consensus σε όλες τις τρέχουσες εξελίξεις.

Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το Συμπόσιο, μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συμποσίου: https://www.1varicellazostersymposium.com/

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση χρειαστείτε σας παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας ή με την Εταιρεία Διοργάνωσης του Συμποσίου, ERA, email mkatsiavou[at]era[dot]gr  ή τηλ. 2103634944.

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς

Γεώργιος Χρούσος                                          Βάνα Σπούλου, MD, MPhil, PhD

Καθηγητής Παιδιατρικής ΕΚΠΑ                        Καθηγήτρια Λοιμωξιολογίας ΕΚΠΑ

Πρόεδρος ΕΠΙΚΠΙ                                            Νοσοκομείο Παίδων «Αγ. Σοφία»